moarefi-m

هم اکنون در برهه ای از زمان بسر می بریم که همه چیز بسرعت در حال تکوین است . در چنین موقعیتی کوچکترین غفلت ، سالهای عقب ماندگی را به دنبال خواهد داشت . ما بعنوان کوچکترین بخش جامعه ، خود را موظف می دانیم با تمام قوا ، با غیرت و غرور ایرانی و با تلاش بی شائبه و شبانه روزی گامی هرچند کوچک در بهبود صنعت چاپ و بسته بندی ایران برداریم . باور ما بر استفاده از فناوری نوین و پیشرفته تحقق و توسعه و بکارگیری تخصص و تجربه ، استوار است . این باور را لازمه موفقیت دانسته و با حرکت به سمت تامین رضایت مشتریان ، آن را تکمیل خواهیم کرد . ما می توانیم و اطمینان داریم که حرکت در جهت رضایت مشتریان ، نتیجه ای جز افتخار و بالندگی نخواهد داشت .

سال های اخیر را می توان سال های اوج و شکوفایی صنعت چاپ در ایران دانست . در این سال ها با اطلاع رسانی صحیح ، علاوه بر تولید و خدمات جدید با بالاترین استانداردها ، فرهنگ چاپ و بسته بندی نیز به طور غیرقابل باوری بهبود یافته است . مجتمع چاپ نامی نقش نیز با بهره گیری از فناوری سطح بالا و تخصص و تعهد مدیران ، سعی در تولید محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی دارد .

همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه و کنترل مداوم پروسه تولید مجتمع چاپ نامی نقش را در بازارهای داخلی و جهانی بی رقیب ساخته است .